Российский рубль

Варшава / Беляны 
  1. акти цивільного стану або їх копії, метрики хрещення, шкільні посвідчення або інші документи, які підтверджують зв'язок з польськими коренями;
  2. документи, які підтверджують про проходження військової служби в польських військових частинах;
  3. документи, що підтверджують факт депортації чи ув'язнення, що мають запис, яка інформує про ппольське походження;
  4. документи про реабілітацію депортованої особи, що мають запис, який інформує про польський пригоді;
  5. закордонні внутрішні паспорти, в яких є інформація про польську національність його власника;
  6. довідка від польської чи Полонійною організації, яка діє на території однієї з держав, про які йде мова в ст. 2 абз. 2, що підтверджує активну участь у діяльності, пов'язаній з польською мовою і культурою чи польським національним меншістю;
  7. рішення, яке має законну силу, про підтвердження польського походження, яке було видано згідно з положеннями закону про репатріацію.
  8. При отриманні Картки Поляка, особливо за допомогою довідки від Полонійною організації, слід врахувати ще одна умова - знання польської мови і традицій.

    Права та можливості власника Карти Поляка

Права власника Карти Поляка прописані в Законі «Про Карту Поляка» і реальні можливості їх використання. У ст.5 закладена можливість власникам Карти Поляка претендувати на звільнення від оплати за видачу тимчасової довгострокової візи, яка дає право багаторазового в'їзду на територію Республіки Польща або на повернення цієї оплати.

Дійсно, ця норма Закону працює і власникам документа без проблем видають довгострокові візи безкоштовно. При перетині кордону Польщі з таким типом візи необхідно крім паспорта надавати також Карту Поляка. Варто зауважити, що на даний момент віза до Польщі дає можливість пересуватися територіями всіх країн Шенгенської зони. Наступне, важливе право - це право на звільнення від зобов'язання мати дозвіл на роботу (п.1, ст.6). Простіше кажучи, отримуючи візу по Карті Поляка, ви одразу отримуєте можливість працювати на території Республіки Польща без будь-яких спеціальних документів.

У першому пункті ст.6 також прописані такі права, як:

Консультації по візах:Контактна особа: +38(093) 539 31 18 - Едуард