Российский рубль

Варшава / Беляны 
 • Підстава та реалізація господарської діяльності на тих же умовах, що й польські громадяни. Насправді бажаючі скористатися такою можливістю стикаються з низкою складнощів, так як механізм її використання не зовсім зрозумілий.
 • Вступ до навчальних закладів з вибором різних форм навчання на рівні з громадянами Польщі. Ця норма Закону на практиці вже багатьом власникам Карти Поляка дала можливість навчатися у вузах Польщі, часто безкоштовно отримуючи при цьому стипендію.
 • Користуватися послугами охорони здоров'я у невідкладних випадках. Простіше кажучи, надається можливість звертатися за медичною допомогою в державні медичні установи, а також не купувати страховку для перетину державного кордону Польщі.
 • Пільги в розмірі 37% при користуванні засобами громадського залізничного транспорту в пасажирських, швидких та експрес поїздах на підставі одноразових квитків. Дана норма Закону прекрасно працює, а в деяких випадках власники Карти Поляка отримували знижки на проїзд в автобусах (державних автоперевізників).
 • Безкоштовний вхід в державні музеї. Бували рідкісні випадки відмови у наданні такої пільги, але це скоріше виключення з правил.
 • Дуже важливими є норми ст. 7 Закону «Про Карту Поляка», в якій прописано, що:

  1. надання Карти Поляка значить отримання польського громадянства, а також твердження польського походження в розумінні окремих положень;
  2. Карта Поляка не є документом, який надає права на перетин кордону або постійного проживання на території Республіки Польща.
  3. Багато людей сприймають Карту Поляка як документ, що дає повну свободу дій в Польщі. Це не зовсім так. Карта Поляка - це свого роду «інструмент», за допомогою якого власник може безкоштовно отримати візу, легально працювати і навчатися в Польщі.

  Популярні питання і відповіді на них:

  На допомогу тим, хто хоче отримати Карту Поляка пропонуємо вивчити популярні питання та відповіді на них, які часто ставлять представники консульств Польщі на співбесіді (іспиті) при отриманні документа.

  Консультації по візах:Контактна особа: +38(098) 588 07 68; +38(066)905 61 99