Робоча віза до Польщі (С05, D05, D08)

Віза використовується для довготривалого перебування за кордоном.

Види робочих віз

 • національна (180/360 та 360/360)
 • робоча шенген віза (90/90 та 90/180)
 • Видається на основі запрошення і дає право не тільки на перебування, але й на роботу в Польській Республіці.Маючи у паспорті робочу візу слід обмежитись 2-4 поїздками. Бізнес віза до Польщі (віза для часто подорожуючих) С04 Цей тип польської візи призначений спеціально для бізнесменів, які виїжджають в країну для вирішення ділових питань та налагодження співпраці з польськими підприємствами.

  Для оформлення потрібне запрошення від польської компанії-партнера та контракт. Бізнес віза може бути від 10/30, 30/90, 60/120 до 90/360 –яку кількість днів поставити вирішує консул. Якщо Вам відкрили мінімальний термін, тоді з тим самим запрошенням та контрактом можливо повторно подати на візу. Якщо Ви плануєте часто їздити за кордон та відвідувати інші країни шенгенської зони – Шенгенська бізнес віза саме для Вас.

  Туристична віза в Польщу (C01)

  Даний тип візи підходить для тих, хто планує відправитися в турпоїздку в Польщу, і видається тим, хто не має намірів займатися на території країни комерційною діяльністю чи працювати. Термін туристичної візи може бути від 1 до 30 днів. Підтвердженням цілей поїздки в цьому випадку служить ваучер з готелю та підтвердженням броні номера на певний період. Оформлення туристичної візи в Польщу не вимагає особистої поїздки в консульство.

  Коли слід оформляти мультивізу в Польщу?

  Якщо Ви хочете проводити багато часу в Європі, то оптимальний варіант – польська мультивіза, яка відкриває такі можливості:

 • право багаторазового відвідування Польщі та інших країн Шенгену в період її дії;
 • можливість перебувати в Європі від 90 до 180 днів на рік;
 • можливість самостійно визначати термін перебування в кожній країні Шенена.
 • Мультивіза вигідніше, ніж туристична і у фінансовому плані. Оформивши її раз на півроку або рік, Ви позбавите себе від необхідності оформляти кілька разів інші типи віз. Назад