Козацький двобій

З 2001 року Козацький Двобій визнано офіційним видом спорту в Україні. І з кожним роком цей спорт  набирає дедалі більшу популярність завдяки поєднанню в собі можливостей загартування тіла і духу. Він стає потужним рушієм до патріотичного виховання молоді. 

Не можна не відзначити, що слава цього виду спорту  стрімко розповсюджується світом. 

Підтвердженням  цьому є те, що вже в 2012 році було зареєстровано Всесвітню Федерацію Козацького Двобою (World Cossack Fight Federation (WCFF)), членом якої стала і Україна. Від того моменту щорічно проводяться чемпіонати і Кубки світу та Європи,  

Дуже активно козацький двобій як вид спорту розвивається і в Польщі. У 2018 році в місті Плоцьк був проведений перший Кубок Європи, присвячений 100-річчю Незалежності Польщі і зібрав 350 спортсменів з 10 країн світу. Захід вже став традиційним, і в цьому році Плоцьк знову гостинно відкриє свої двері для проведення вже другого такого заходу з 8 по 10 листопада. 

Союз підприємців поляків України завжди охоче підтримує таку діяльність. Саме тому сердечно запрошуємо всіх зацікавленних спробувати себе в цьому виді спорту. 

Для детальної інформації просимо звертатися до Президента Української спортивної федерації «Козацький Двобій», Заслуженого тренера України Володимира Радіонова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/sps179/zppu.cc.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286